PANORAMA GOLF RESORT

Zlepšete se
tréninkem na míru

PANORAMA GOLF RESORT

Trénink pro všechny

PANORAMA GOLF RESORT 

Trénink na míru

Ať jste začátečník nebo zkušený hráč, uzpůsobíme tréninky dle Vašich potřeb a možností. Chcete-li poradit v praxi, naši trenéři s Vámi absolvují hru na 9ti jamkách. Pro větší skupiny je možné zorganizovat golfovou akademii.

TRÉNINK NA MÍRU

Marek Nový

Marek Nový, Head-Pro Panorama Golf Resortu, je nejen špičkový český hráč, ale i skvělý trenér. Tento čtyřnásobný vítěz Czech PGA Order of Merit má za sebou zkušenosti z golfu jak u nás, tak ze zahraničí a prozatím je jediným českým hráčem, který získal plnohodnotnou kartu na European Challenge Tour.

Cvičné plochy pro

Váš dokonalý trénink

 

PANORAMA GOLF RESORT 

Dětská akademie

Pro malé a mladé golfisty jsou připraveny pravidelné golfové tréninky zaměřené na zlepšení golfových dovedností, sportovní kondice a znalostí golfového prostředí. Lekce jsou uzpůsobeny začátečníkům i pokročilým golfistům, každou středu od 16 hodin a sobotu od 9:30 hodin.

PANORAMA GOLF 

Dětské kempy

Kempy pro golfisty od 6 do 15 let jsou každoročně připraveny ve třech letních turnusech s omezeným počtem účastníků pro zaručení maximálního individuálního přístupu. Naším hlavním cílem je pomoci dětem s celkovým rozvojem sportovních dovedností a přípravou na strasti i slasti golfu.

Zažijte také naši

gastronomii