PANORAMA GOLF RESORT

Jedinečné členství
pro všechny

PANORAMA GOLF CLUB

Roční hrací karta

Tato volba je určena především pro hráče, kteří preferují maximální svobodu v rozhodování, kdy a kde si chtějí zahrát golf, a nechtějí se trvale vázat a stát se řádnými členy. Roční hrací karta opravňuje k neomezené hře na všech třech devítkách, ke vstupu na všechny cvičné plochy a k přednostnímu čerpání všech služeb, jež Resort poskytuje.

PANORAMA GOLF CLUB

Individuální členství

Členský program pro jednotlivce, kteří mají zájem se identifikovat s klubovým životem Panorama Golf Clubu s registrací u ČGF a čerpat veškeré výhody, které svým členům Resort poskytuje. Individuální členství opravňuje k neomezené hře na všech třech devítkách Resortu, ke vstupu na všechny cvičné plochy a na golfové a ubytovací služby.

PANORAMA GOLF CLUB

Rodinné členství

Rodinné členství je zvýhodněný program pro celou rodinu. Partneři, sourozenci či rodiče s dětmi mohou za zvýhodněnou cenu získat neomezenou hru na všech třech devítkách Resortu, vstup na všechny cvičné plochy a čerpání speciálních slev v restauraci, Pro Shopu a na golfové a ubytovací služby. Navíc také přednostní čerpání všech poskytovaných výhod.

PANORAMA GOLF CLUB

Firemní členství

Firemní členství je program pro malé i velké společnosti, pro vlastníky firem a korporací a pro jejich manažery, kteří v resortu najdou i skvělé zázemí pro jednání, školení i konference a vedle golfové hry nabízíme i velkou řadu služeb, které podpoří Váš business. Čerpání slev a výhod k tomuto typu členství také neodmyslitelně patří.